Laboratorium - zdjęcie ilustracyjne

Nasi eksperci

Prof. Adam Antczak gościem Rozmowy Dnia Radia Łódź i TVP3

Gościem Rozmowy Dnia Radia Łódź i TVP3 w piątek 23 października będzie prof. Adam Antczak, kierownik kliniki Pulmunologii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Rozmowa z Tomaszem Lasotą dotyczyć będzie rosnącej liczby zakażeń koronawirusem, możliwych scenariuszy dalszego przebiegu pandemii, sposobu jak najlepiej zabezpieczyć się w tym trudnym okresie przed zakażeniem. Do radioodbiorników zapraszamy o godz. 8.02, a trochę wcześniej o 7.45 do mediów społecznościowych.

Opublikowany przez Radio Łódź Czwartek, 22 października 2020

Prof. Adam Antczak gościem Rozmowy Dnia Radia Łódź i TVP3

Koronawirus – Wydanie Specjalne (01.04.2020, fragment)

Czy można przewidzieć, kiedy pandemia #koronawirus się zakończy? W Internecie można znaleźć wiele przeróżnych danych, statystyk i rewelacji na ten temat. Czy można im ufać i na jakiej podstawie można przewidywać zakończenie pandemii? O to zapytaliśmy dr. hab. Wojciecha Fendlera z Zakładu Biostatystyki i Medycyny Translacyjnej Uniwersytet Medyczny w Łodzi.Pełne wydanie programu można obejrzećhttps://lodz.tvp.pl/47373408/koronawirus-wydanie-specjalne-01042020#łódzkiewcentrum

Opublikowany przez TVP3 Łódź Środa, 1 kwietnia 2020

Koronawirus – Wydanie Specjalne, fragment 01.04.2020 r.

Rozmowa z prof.​ Adamem Antczakiem w TVP Info

Prof. Antczak o rozpoznaniu i postępowaniu z pacjentami zarażonymi koronawirusem: "Musimy utworzyć coś na kształt korytarzy życia na drogach, korytarze życia dla ludzi. Pacjenci chorzy, z zagrożeniem życia, muszą mieć pierwszeństwo do uzyskania kompetentnej pomocy medycznej"

Opublikowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wtorek, 17 marca 2020

Rozmowa z prof.​ Adamem Antczakiem w TVP Info, 17.03.2020 r.